Statik

Popis pozice

Naším klientem je německá průmyslová společnost, která vyrábí a dodává např. ocelové konstrukce nebo průmyslové jeřáby. Přes 50 přímých zastoupení je přítomna na 5 kontinentech. Pobočka v České republice funguje přes 25 let a vybudovala si silné postavení s vynikající reputací spolehlivosti a kvality dodávaných výrobků. Je držitelem řady certifikátů kvality.

Společnosti se úspěšně daří rozvíjet spolupráci se stávajícími i novými zákazníky. Díky narůstajícímu objemu práce hledáme nového kolegu, odborníka na statické výpočty ocelových konstrukcí, základových konstrukcí nebo atypických konstrukcí (nerezové sítě, membránové konstrukce, jistící systémy, jeřábové dráhy, …). Projekty na kterých pozice pracuje jsou v České republice i mimo Českou republiku.

Náplň práce:

Požadavky

  • VŠ technického zaměření
  • Zkušenost na obdobné pozici 5 let, nicméně i kratší doba a zájem se učit je v pořádku
  • Dobrá orientace v souvisejících normách
  • Znalost čtení stavebních a strojních výkresů
  • Dobré komunikační schopnosti a práce týmu
  • Znalost práce v softwaru pro statické výpočty (používán je Dlubal Software)
  • Komunikativní angličtina, pro případnou spolupráci na zahraničních projektech, vítána

Nabídka

  • Práce pro stabilní společnost s dlouholetou perspektivou
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stabilní tým, neformální atmosféra na pracovišti
  • Dvousložková mzda
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky a další benefity

Kontakt

OMEGA Recruitment
Na Příkopě 22
110 00 Praha 1
jobs@omegarecruitment.cz
www.omegarecruitment.cz